Üyelik

Üyelik

Ücretsiz kuponlarımızı üyelik olmadan görebilirsiniz . Ücretli kuponlar için üyelik gerekiyor .Ücretli kuponların özelliği şu . Daha çok güvendiğimiz kuponları ücretli kuponlar bölümüne koyuyoruz . Bu yüzden ücretsiz kuponlara oranla gelme ihtimali daha yüksek oluyor .

Ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra iletişim adreslerinden yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyoruz .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var .Size verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre bilgisiyle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümüne erişim sağlayabiliyorsunuz.
İletişim için :
İletişim için sayfanın sağ alt kısmında bulunan sohbet ekranından

veya

bankomaclar@yandex.com
adresine mail atabilirsiniz.

49 Replies to “Üyelik”

 1. Merhaba ben ücretli kupon üyeliği almak istiyorum. Ama öncelikle bir sorum var üyelere banko maç haftada kaç tane veriliyor. her gün veriliyor mu yoksa 7 günün 3, 4 günü mü veriliyor.

 2. Ücretli Kuponları Deneme Şansım Var Mı
  Ben Deneme Yaptıktan Sonra Ücretli Üyelik Oluşturmak İstiyorum

  1. Hocam her gün ücretsiz kupon paylaşımı yapıyoruz zaten . Ücretli kuponlar içinde fiyatları en düşük seviyede belirledik . Ücretsiz paylaştığımız kuponlara oynayabilirsiniz. Ücretli kuponlar için üyelik ücretini başlangıçta alıp üyelik oluşturuyoruz.

  1. Hocam ücretli kuponların özelliği şu gün içinde güvendiğimiz maçları sıralıyoruz . En güvendiğimiz maçlardan oluşan kuponları ücretli kuponlar bölümüne koyuyoruz . Bu yüzden ücretsiz kuponlara oranla gelme ihtimali daha yüksek oluyor.

  1. Tabi hocam üye olabilirsiniz sizde. Üyelik için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra uygulamanın sağ alt bölümünde bulunan sohbet bölümünden yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.

  1. Tabi hocam üye olabilirsiniz sizde . Üyelik için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra uygulamanın sağ alt bölümünden bulunan sohbet bölümünden yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.

  1. Hocam sitenin ücretsiz ve ücretli kuponlar bölümlerinden kuponlarımıza bakabilirsiniz . Bugün için kuponlar paylaştık.

 3. Hocam yeni indirdim uygulamanız ı bugünkü kupon tutarsa üyelik alıcam bugünkü kupona güveniniz nedir msjmı dikkate alırsanız sevinirim

  1. Tabi hocam üye olabilirsiniz sizde . üyelik için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra sohbet bölümünden veya üyelik için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra buradan yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor. mail adresinden yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.

  1. A.selam hocam ücretli iddaa kuponları bölümünde bülten yoğunluğuna göre günde 1 veya 2 kupon paylaşımı yapıyoruz.

  1. Tabi hocam üye olabilirsiniz sizde . Üyelik için ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra buradan yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.

 4. Slm o sizin verdiginiz tahmin 168,5 benimkinden atliyo 169,5 yaziyo yani sizin verdiginiz tahmin yok.. 3macta oyle gosteriyon sizin verdiginiz tahminlerin ya ust ya alt… Anlamadim niye boyle gosteriyon.. Bide fiyat ne kadar ucreti kuomm

  1. A.selam hocam baremleri iddaa oynanma oranına göre veya takımlarda eksik oyuncu olma durumuna göre değiştirebiliyor. Hocam ücretli kuponlar için haftalık 60tl , aylık 120 tl olarak belirledik fiyatları

 5. Slm o sizin verdiginiz tahmin 168,5 benimkinden atliyo 169,5 yaziyo yani sizin verdiginiz tahmin yok.. 3macta oyle gosteriyon sizin verdiginiz tahminlerin ya ust ya alt… Anlamadim niye boyle gosteriyon.. Bide fiyat ne kadar ucreti kuomm

  1. Hocam ücretli kuponlar bölümündeki hesap numaralarına yatırım yaptıktan sonra buradan yatırım yaptım yazarsanız size üyelik oluşturuyorum .Sitenin alt kısmında üye giriş bölümü var . Size kullanıcı adı ve şifre bilgisi veriyorum .Size verdiğim bilgilerle siteye giriş yaptıktan sonra ücretli kuponlar bölümü size açılıyor.Bu site üzerinden görebiliyorsunuz ücretli iddaa kuponları bölümünü .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir